Regulamin sklepu

DANE SKLEPU

Sklep internetowy pod adresem www.rzeczyzrzeczy.pl prowadzony jest w ramach działalności gospodarczych pod nazwą “WALLDECK” Waldemar Nowakowski   Ogińskiego 8, 06-400 Ciechanów   NIP 5661015403 REGON 130402628

PRODUKTY

Wszystkie informacje o produktach podane na stronach internetowych sklepu, w szczególności ich opisy i ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy sprzedaży.

CENY

Ceny produktów podane na stronach sklepu są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów z oferty bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

ZAMÓWIENIA

Są przyjmowane całą dobę wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego pod adresem www.rzeczyzrzeczy.pl

Minimalna kwota zamówienia wynosi 1,00 PLN

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu oraz link umożliwiający potwierdzenie zamówienia.

Z chwilą, której Klient potwierdzi zamówienie (kliknięcie w odpowiedni link) umowa sprzedaży zostaje zawarta

Sposób realizacji  zamówienia zależy od wybranego przez Klienta sposobu płatności, i tak:

Płatność przelewem bankowym oraz przez serwisy płatności online – realizacja niezwłocznie  po odnotowaniu wpłaty na koncie, realizacja zamówienia, za które płatność odnotowano na koncie po godzinie 11.00 danego dnia, rozpocznie się w dniu następnym; czas realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni robocze (z wyjątkiem sobót i niedziel).

Płatność przy odbiorze – realizacja zamówienia rozpoczyna się po jego potwierdzeniu; czas realizacji wynosi 3-5 dni (z wyjątkiem sobót i niedziel)

Do każdego zamówienia sklep dołącza szczegółowe zestawienie sprzedaży wraz z paragonem fiskalnym. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę bez VAT.

Umieszczenie danych Klienta w formularzu zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na ich przechowywanie  i przetwarzanie przez sklep wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Dane te są traktowane jako poufne i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych”, nie będą ujawniane osobom trzecim. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Oczekiwanie na płatność po zawarciu umowy sprzedaży trwa do 7 dni. Po tym czasie, przy równoczesnym braku płatności, umowa zostaje anulowana.

PŁATNOŚCI

Przelew na konto  o numerze: 58 1140 2004 0000 3902 8064 1024

Płatność przelewem poprzez serwis płatności online.

Płatność przy odbiorze- płatność gotówką doręczycielowi przy odbiorze przesyłki lub w siedzibie sklepu w Ciechanowie.

Wybrany sposób płatności ma wpływ na wysokość opłaty pocztowej.

DOSTAWA

Przesyłki są dostarczane na terenie Polski przez firmę kurierską DPD oraz Paczkomaty InPost.

Przeciętny czas doręczenia przesyłki wynosi 2 dni.

Czas dostawy zamówienia = czas realizacji przesyłki (przygotowanie przesyłki do wysłania) + czas wysyłki.

Czas dostawy zamówienia wynosi przeciętnie 5 dni roboczych (oprócz sobót, niedziel i poniedziałków).

Koszty przesyłki podane na stronie uwzględniają koszty pakowania i dodatkowo zależą od wybranego sposobu płatności (przelew lub płatność przy odbiorze)

REKLAMACJE I ZWROTY

WALLDECK jest producentem i udziela gwarancji na wszystkie swoje  produkty.

Reklamacje

Jeśli  produkt kupiony w sklepie ma jakieś wady, jest niezgodny z opisem lub został uszkodzony mechanicznie w trakcie przesyłki, Klient może w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki złożyć reklamację. W takim przypadku Klient powinien  odesłać produkt  razem z rachunkiem  i opisem reklamacji na adres: WALLDECK Waldemar Nowakowski ul. Ogińskiego 8,  06-400 Ciechanów. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zostanie przedstawiony do wyboru  inny, dostępny w sklepie produkt lub nastąpi zwrot pieniędzy.

Uwaga: Klient powinien  sprawdzać przesyłkę przy odbiorze i nie przyjmować przesyłki z widocznie uszkodzonym  lub otwartym opakowaniem.

Sklep nie przyjmuje reklamowanych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu maksymalnie 7 dni.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówienia, Klient  (wyłącznie osoba fizyczna) ma prawo  zwrócić  zamówiony towar bez podania przyczyn,  w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Klient nie może odstąpić od umowy w przypadku produktów wytworzonych ściśle pod indywidualne zamówienie (według specyfikacji Klienta).

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania i  musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym, w przeciwnym wypadku nie zostanie przyjęty. Do zwracanego produktu Klient  musi dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy (formularz oświadczenia), paragon wystawiony przez sklep oraz numer rachunku bankowego, na który zostaną, w ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania przesyłki, przelane pieniądze

Klient pokrywa koszty przesyłki, przesyłkę należy zwrócić na adres:

WALLDECK Waldemar Nowakowski ul. Ogińskiego 8, 06-400 Ciechanów.

Sklep nie przyjmuje zwrotów przesyłek za pobraniem

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy firmą WALLDECK, a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy firmą WALLDECK a Klientem, który nie jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Firmy.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym  Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Wszystkie zdjęcia i teksty umieszczone na stronach sklepu internetowego www.rzeczyzrzeczy.pl są własnością Firmy WALLDECK. Kopiowanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.

Shopping Cart